Εκλογές - Page 2 of 84 - EpirusNow.gr
Πέμπτη, Οκτώβριος 24, 2019

Θεσπρωτία: Τελική σταυροδοσία των υποψηφίων του ΚΙΝΑΛ

1.  ΣΑΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.729 2.  ΠΑΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 1.258 3.  ΜΠΟΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 632 4.  ΔΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 115

θεσπρωτία: Τελική σταυροδοσία των υποψηφίων του ΣΥΡΙΖΑ

1.  ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 5.110 2.  ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1.938 3.  ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 330 4.  ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ-ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 278

Θεσπρωτία: Τελική σταυροδοσία των υποψηφίων της ΝΔ

1.  ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9.106 2.  ΦΙΛΗ-ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.072 3.  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ 854 4.  ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 397

Άρτα: Τελική σταυροδοσία των υποψηφίων του ΚΙΝΑΛ

1.  ΓΚΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ 1.430 2.  ΜΕΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 1.209 3.  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 636 4.  ΑΛΕΞΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 393 5.  ΦΩΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

Άρτα: Τελική σταυροδοσία των υποψηφίων της ΝΔ

1.  ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 8.366 2.  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 3.212 3.  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3.122 4.  ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.972 5.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Άρτα: τελική σταυροδοσία των υποψηφίων του ΣΥΡΙΖΑ

1.  ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8.882 2.  ΤΣΙΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4.500 3.  ΒΛΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 949 4.  ΜΠΕΚΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 889 5.  ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 717

Ιωάννινα: Τελική σταυροδοσία των υποψηφίων του ΚΚΕ

1.  ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 1.733 2.  ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΟΛΓΑ (ΟΛΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.299 3.  ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 862 4.  ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 725 5.  ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 398 6.  ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 389 7.  ΤΟΥΛΚΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ 345

Τελική σταυροδοσία των υποψηφίων του ΚΙΝΑΛ στα Ιωάννινα

1.  ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3.138 2.  ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2.686 3.  ΖΑΡΠΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2.143 4.  ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 2.084 5.  ΜΠΑΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1.644 6.  ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 876 7.  ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΕΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 578

Ιωάννινα: Η τελική σταυροδοσία των υποψηφίων του ΣΥΡΙΖΑ

1.  ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 11.223 2.  ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 10.209 3.  ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7.781 4.  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5.441 5.  ΝΑΣΣΗ ΟΛΓΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 5.039 6.  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3.171 7.  ΣΠΕΓΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2.331

Ιωάννινα: Η τελική σταυροδοσία των υποψηφίων της ΝΔ

1.  ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 12.488 2.  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 9.624 3.  ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 9.403 4.  ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 8.878 5.  ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 6.449 6.  ΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 6.200 7.  ΤΖΑΡΟΥΧΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3.090

Ροή Ειδήσεων